Už ne Paradise club ale teď Bowling22

Proč Bowling22? Protože to prostě vždycky byl Bowling. A protože se píše rok 22, tak bude 22 i v názvu. Taky máme v plánu dělat různý akce do 22 hod., abyste k nám přišli dřív než jen za písničkou. Prostě jako do baru na dobrej drink nebo do hospody na dobrý pivo.

Jak to bude vypadat? Bude to wow?

No WOW to nebude. Možná malý vau. Nechceme překopat a zbourat, co máme všichni rádi. Chceme navázat na slavná léta. Chceme, aby si každý v Hradci mohl zajít na dobrou skleničku nebo pivo, aby si mohl pokecat s přáteli, aby nemusel překřikovat hudbu a rádio. A když si bude chtít trsnout, tak aby bylo kde a na co.

Plán je takový, že v horní části bychom podpořili a rozšířili prostor pro sezení u stolů. Zde by měla být zóna pro mluvení, kecání, plácání, humor, drby atd. Pokud si někdo bude chtít vyhodit z kopejtka, hodit bokama nebo protancovat střevíce, tak půjde dolu, kde pojede disko trysko, hudba, párty.

Samozřejmě bowlingové dráhy zůstávají v provozu. Na tom se nic nemění. K těm bude online rezervační systém. A uděláme hradeckou bowlingovou ligu!

Tak co? Je to vau? Uvidíme…

Kategorie: Novinky

0 komentářů

Napsat komentář

Avatar placeholder

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *